KurumsalHakkımızda

Algoritma Sağlık Hizmetleri A.Ş., 2005 yılında sağlık hizmetlerinde planlama, uygulama, yönetim alanlarında hizmet vermek için kurulmuştur. Amacımız, sağlık sektöründe kaliteyi arttırıp, optimum çözümler üretmektir. Faaliyetlerimizde uluslararası standartlardan ödün vermeden güncel literatürü ve sektörel gelişmeleri yakından takip ederek ve uygulayarak çözüme giden yol olmaktır.

Bu kapsamda; Merkezi Tıbbi Gaz Çözümleri, Modüler Ameliyathane Çözümleri, Laboratuvar Çözümleri, Temiz alan çözümleri, Fizibilite hizmetleri, Planlama ve Dizayn hizmetleri, Danışmanlık hizmetleri, Servis ve Bakım hizmetlerin de  sonuca giden yolda optimum çözümler üretmektir.

Faaliyet alanlarımızı; Taahhüt, satış ve hizmet olarak üç ana başlıkta toplayabiliriz. Taahhüt alanında; merkezi tıbbi gaz sistemleri, modüler ameliyathane çözümleri, hijyenik alan duvar kaplama alanları ve laboratuvar çözümleri. Satış alanında; tıbbi cihaz satışıyla başlayan tıbbi gaz sistemleri ekipmanları, laboratuvar ürünleri, paslanmaz ekipmanlar, ilaç yönetimi ve planlama ürünleri RF-ID ve bluetooth çözümlerinden ambulans tasarımına kadar genişleyen bir yelpazede hizmet vermekteyiz. Hizmet alanında ise; fizibilite, planlama ve dizayn, danışmanlık, hastane yönetimi, satın alma yönetimi, müşavirlik, servis ve bakım, medikal mühendislik ve eğitim yer almaktadır. Ayrıca bilgi birikimiz ile Anahtar teslimi Hastane ve laboratuvar çözümleri sunmaktayız.

Algoritma, sağlık sektöründeki geniş hizmet faaliyetlerinde uluslararası sağlık hizmetlerinde branşlaşmış, markalarla çözüm ortaklığı yapmaktadır. Bilgi, teknoloji, deneyim konusunda çözüm ortaklarıyla güçlü bir işbirliğiyle sağlık hizmetlerinde en yüksek kaliteyi hedeflemektedir.

Algoritma Koç holding kurucularının ortak olduğu ve faaliyet gösterdiği iş kollarında çözüme giden yol olmaktadır.

İş ortağımız, Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşlarıdır.